ROBOT OPERÁTOR

ROBOT Operátor k vašim službám

Cílem ROBOTA OPERÁTORA je optimalizace procesu interakcí se zákazníky a zvýšení konverzí pomocí hromadných hlasových zpráv s technologii rozpoznávání hlasu.

ROBOT OPERÁTOR obvolá během několika minut tisíce Vašich zákazníků a dokáže reagovat i na jejich hlas

K čemu ROBOT OPERÁTOR slouží?

Navolávání studených kontaktů.

Robot operátor obvolá celou vaši databázi během několika málo minut. Chtěli byste call centrum využívat, ale chybí vám databáze? Nevadí, i s tím vám dokážeme poradit.

Telefonické průzkumy

Vytvořte jednoduše telefonické dotazníky včetně zpracování a vyhodnocení odpovědí. Nikdy to nebylo tak snadné.

Hlasové zprávy

Informujte stávající zákazníky o akcích, výprodejích a novinkách. Tato technologie je skvěle využitelná jak v B2B, tak i v B2C!

Automatické notifikace

Jste lékař, masér nebo třeba e-shop? Připomeňte svým zákazníkům blížící se termín návštěvy nebo jim sdělte datum doručení zásilky.

Získejte nové zákazníky

Jednou z nejsilnějších zbraní Robota operátora je navolávání studených kontaktů. Věřili byste, že až 95 % lidí na druhé straně linky nepozná, že jim volá robot? Neplýtvejte časem Svou první hlasovou zprávu můžete poslat už za 3 minuty. Stačí pořídit nahrávku nebo napsat text nabídky, převést jej na hlasovou zprávu. Odeslání na databázi kontaktů je už pak otázkou okamžiku.

Měřte efektivitu

Robot operátor dokáže zjistit, kolik lidí zvedlo telefon, kolikrát uživatel provedl volbu pomocí tlačítek, jaká byla průměrná délka hovoru a zda si poslechl hovor až do konce.

Ušetřete až 90 % nákladů

Oproti běžným call centrům vychází robotické call centrum až o 90 % levněji. Získání zákazníka může vyjít i výrazně levněji, než z běžných kontextových reklam na Google nebo Facebooku. Propojte Robota operátora se svým systémem Pomocí API snadno propojíte call centrum ke svému CRM nebo SaaS systému. Provozujete-li e-shop, můžete díky možnostem propojení např. posílat vzkazy uživatelům, kteří nedokončili objednávky. Fantazii se meze nekladou!

Využijte rozpoznávání hlasu

Může se to zdát jako sci-fi, ale Robot operátor rozpoznává lidskou řeč. Sděluje-li člověk na druhé straně informace jako požadavek, číslo smlouvy nebo datum, robot je dokáže rozlišit a zaznamenat.

Případová studie 

- Obvolána databáze = 208 380 kontaktů 

- 162 815 kontaktů zvedlo telefon 

- 208 kontaktů se spojilo s operátorem 

Celkový výnos po obvolávání databáze robotem = více než 5 000 000 Kč

Jak to probíhalo

• Klient provádí práce s databáze a vybírá kontakty, které patří ke skupině potenciálních zájemců

• Píše se scénář telefonátu

• ROBOT OPERÁTOR obvolává kontakty a provádí interaktivní konverzaci (zjištění, zda zákazník má možnost telefonovat, prezentovaní nabídky a přepínání na operátora v případě zájmu).